Stomatolog Warszawa - Centrum Stomatologii Na Długiej Warszawa
  • Warszawa - Centrum,
    ul. Długa 27 lok. 1

Zapraszamy do naszego Gabinetu w Centrum

W naszym gabinecie stomatologicznym znajdziecie Państwo profesjonalną i miłą opiekę, każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Stomatologia na najwyższym poziomie jest hasłem które przyświeca nam w naszej pracy na co dzień. Zakres usług stomatologicznych, który oferujemy w naszym centrum stomatologicznym jest na najwyższym poziomie estetycznym oraz oczywiście jakościowym. Chcemy zapewnić, że celem naszej pracy stomatologicznej jest zapewnienie Państwu najwyższego komfortu warunków leczenia, który ma doprowadzić do Państwa zdrowego wspaniałego uśmiechu. Nasz gabinet stomatologiczny powstał na podstawie doświadczenia i wykształcenia.
Po czasie pracy w najbardziej renomowanych klinikach stomatologicznych w Warszawie podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu się w zespół doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy będą w stanie oferować Państwu najwyższej jakości usługi stomatologiczne za przystępną cenę. Teraz wiemy, że nasze dziesięcioletnie doświadczenie stomatologiczne w naszym gabinecie na Długiej 27/1 zaowocowało stworzeniem profesjonalnej drużyny specjalistów stomatologów.

Nie spoczęliśmy na laurach i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje stomatologiczne na sympozjach, szkoleniach i kursach stomatologicznych. Chcemy być pewni, że oferujemy Państwu w naszym centrum stomatologicznym, najnowsze rozwiązania w stomatologii polskiej i światowej za atrakcyjną cenę, w bezstresowych warunkach.

Kontakt
do Gabinetu Dentysta "Na Długiej" 27/1 - Stomatolog Warszawa Centrum

Adres Gabinetu

Dentysta Na Długiej
ul. Długa 27 lok. 1
00-238 Warszawa Centrum

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
sobota - nieczynne

E-mail

gabinet@dluga27.pl

Lokalizacja na mapie Google

Gabinet na mapie Warszawy

Wierzymy, że najlepsza rzecz, jaką możemy przekazać pacjentom,
to troska o ich zdrowie.

Zespół Gabinetów Dentysta "Na Długiej"

Szanowni Państwo,

Nasz Gabinet Stomatologiczny “Na Długiej “ 27 oferuje w jednym miejscu szeroki wachlarz usług związanych z profilaktyką, leczeniem oraz rzetelną wiedzą specjalistyczną z zakresu stomatologii, implantologii, protetyki i periodontologii.
Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla pacjentów, aby różnego rodzaju wizyty specjalistyczne związane z leczeniem odbywały się w jednym ośrodku, gdzie lekarze mają pełny wgląd w historię choroby i zabiegów w jamie ustnej, oraz aby niezbędne zabiegi były wykonywane w przystępnych cenach, ale przez najwyższej klasy lekarzy specjalistów oraz fachowy personel.

Cały czas podnosimy swoje kwalifikację i wiedzę, korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń, do Państwa leczenia używamy lasera stomatologicznego Lasotronix – SMART PRO. W naszym Gabinecie Stomatologicznym na Długiej 27 stosujemy również najwyższej jakości materiały oraz sprzęt, co stanowi gwarancję najwyższej jakości usług stomatologicznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii

stomatologicznej, protetyki, endodoncji, rekonstrukcji zwarcia, estetyki zachowawczej, periodontologii, zabiegi przy użyciu ultradźwięków i specjalistycznych piaskarek.

Szczególny uwagę w naszym gabinecie poświęcamy profilaktyce stomatologicznej. Jak mówi staropolskie przysłowie lepiej zapobiegać niż leczyć, i właśnie w wielu chorobach jamy ustnej, gdyby była stosowana odpowiednia profilaktyka, nie byłoby potrzeby korzystania ze skomplikowanych zabiegów. W naszej placówce podpowiemy Państwu jak zapobiegać powstawaniu chorób jamy ustnej, zalecimy odpowiednie odstępy czasowe dla oczyszczania osadu oraz kamienia nazębnego.

W razie potrzeby leczenia, przeprowadzimy je na najwyższym europejskim poziomie. Po zakończeniu leczenia stomatologicznego, aby utrzymać jego efekty, podamy czas wizyt kontrolnych oraz odpowiednie zalecenia jak poprowadzić odpowiednią profilaktykę. Wieloletnie doświadczenie naszego personelu oraz lekarzy jest do Państwa dyspozycji podczas każdej wizyty w Gabinecie Stomatologicznym przy ul. Długiej 27 w Warszawie.